ПЕРЕЛІК ДИСЦИПЛІН:
» Журналістика
» Видавнича справа та поліграфія
» Іноземна мова
» Історія
» Історія техніки
» Комунікації і зв'язок
» Краєзнавство та етнографія
» Короткий зміст творів
» Кулінарія
» Культура та мистецтво
» Культурологія
» Зарубіжна література
» Російська мова
» Маркетинг
» Математика
» Медицина, здоров'я
» Медичні науки
» Міжнародні відносини
» Менеджмент
» Податки, оподаткування
» Право
» Релігія і міфологія
» Соціологія
» Фізика
» Філософія
» Фінансові науки
» Хімія
» Екологія
» Етика
 
Бесплатные рефераты
DMCA.com Protection Status
 

 

 

 

 

 

     
 
Посилання
Білл (Вільям) Гейтс
     

 

Введення
Білл Гейтс (Вільям Генрі Гейтс III ) - найбагатша людина в світі, засновник і власник комп'ютерного гіганта Microsoft. Його перший Гейтс створив комп'ютерну програму 13 років.
Він любить автомобілі, яхти і гри в покер. Посилання на свої пригоди в маніакальному, конкурентні ентузіазму захоплювала його більше грошей.
Він ніколи не їсть удома, тому що я не хочу витрачати час на приготування їжі. Посилання на Білл Гейтс народився 28 жовтня 1955 року в Сіетлі, штат Вашингтон, США. Він був першою дитиною, єдиний син відомого адвоката.
Цей скромний, навіть сором'язливий, незграбний діти хочуть стати професором математики, зовсім не схожий на свого батька - красивий, успішний адвокат. В математиці і унікальну здатність до логічного Гейтс не показує внутрішню здатність керівництва, його батьки. Вони не можуть вважати, що їх син стане справжньою "акулою" світового бізнесу.
Гейтс отримав початкову освіту в середній школі в Сієтлі, але у віці 12 років, він був переведений в приватній школі Lakeside. Через рік Білл створив першу комп'ютерну програму. Це гігантська час на комп'ютері, займає весь номер і В«слухняністьВ» мислення людини науки в білому laboratorskih пальто. Посилання навіть в університеті TRAF-O-Data Corporation, Білл Гейтс організував магнат оренду студентам. Вони розробили комп'ютерну місцевій владі план і очікувані терміни міського транспорту. , коли йому було 15 років, він написав програму для контролю трафіку і проект виграв $ 20.000. У 17-му, він запропонував написати програму, упаковка на енергетичні точки 布邦纳维尔 греблі. Білл Гейтс сімейної традиції,
, відправився в Гарвард, і має намір стати юристом, як його батько. Але він все той же, Close мовчазний, які не підходять для професіонала. Він рідко відвідував збори студентів, і тільки його близького друга Стіва Баллмера (Steve Ballmer), який стане президентом Microsoft. Посилання грудня 1974 Гейтс побачив комп'ютер, сім, по його друг Алан, можуть бути зібрані. Єдине, що відсутній автомобіля програмного забезпечення. Гейтс і Аллен MITS, взаємодія представників, пропонуючи їм своє власне програмне забезпечення комп'ютера (версія Altair BASIC) 8800. Для менеджера, ця опція доступна на мові молодих людей на роботу. Після того, як пара переїхала в Нью-Мексико, де він почав історію Microsoft (тире, вони скасували). П'ятірку
Microsoft, клієнти банкрутства, але хлопчик не впадав у відчай, і повернувся в Сіетлі в 1979 році. У самому справі, Гейтс був відрахований з університету прогули й неуспішність, але не буде істотно порушити студентів, тому що він одержав від IBM створити операційну систему для першого персонального комп'ютера в світі. 0,000 покупці Гейтс

системи QDOS (швидка і брудна операційна система), була перейменована в MS-DOS і продажу ліцензій IBM. Гроші дозволяє Microsoft працювати протягом декількох років. Представляємо новий IBM PC і Microsoft створили сенсацію на ринку. Багато компаній вже почали з ліцензією Microsoft.
Microsoft буде продовжувати займати випуску світовому ринку Microsoft Word і Microsoft Excel. У зв'язку з Corbis, компанія Microsoft, Гейтс був величезний фото картотека Bettmana Росії та інших фотографів. Для розсилки фотографій електронні
в 1986 році Microsoft було перетворено в акціонерне відкритого типу. У тому ж році Білл Гейтс став мільярдером, так що він 31. У наступному році Microsoft представила на ринку першу версію Windows, і більш ніж за місяць у 1993 році загальний обсяг продажів Windows, мільйон доларів. У 1995 році Windows95, за два тижні продано 70.000 екземплярів.
Microsoft програмне забезпечення стало настільки широко використовуються в США антимонопольного комітету заклопотаність кілька разів намагався почати при обов'язковому зламаною монополії Гейтса. Далекий, марно.
1995 років, Microsoft змінила корінь -. Основним напрямком політики інтернет
, найбагатша людина в світі Біл Гейтс, можливо, ступінь самий завидний наречений, але в 1994 році, Він одружився, менеджер Microsoft Мелінда французький, у нього є двоє дітей - дочка Дженніфер в 1996 році Рорі і його сина у 1999 році Цікаво, Гейтс погодився на їх спільних дітей, відповідно до умов договору висівок. платіж у розмірі $ 10 мільйонів. З родиною, Гейтс підкреслив, благодійність. вклала мільярди доларів в стипендії, Microsoft надає геній , але потреби студентів (Gates тисячоліття стипендіальної програми);. $ 750.000 одиниць Гейтс вклав в проект, розробка вакцин (ГАВІ)
проблеми знову з'явилися в антимонопольній Сполучені Штати комітету в 1999 році , коли районний суд знаходить, що монопольне становище Microsoft в квітні 2000 року Міністерство юстиції пропонує розкол Microsoft на дві окремі корпорації, буде займатися Microsoft Office і Internet Explorer, а інші - тільки Windows (до речі, сказати щось Опозиція, операційна система використовується більш ніж 85% комп'ютерів у світі). Гейтса заснований на тому, що це технічно неможливо відділення від інших додатків Windows, Microsoft сказав Гейтс, ми вимагаємо, самий неупереджений суд - Історія дата суду, Microsoft імперії нічого, що сталося, але з плином часу Матеріал

Ф:. 2day.ru/16462-show.asp

     
 
     
Українські реферати
 
Рефераты
Українські реферати
8.4 of 10 on the basis of 1469 Review.
 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
  Українські реферати | Все права защищены.